Dionýz, mladý pes výmarského ohaře, kterému je teprve 16 měsíců, musel být 16. 10. hospitalizován na Univerzitní klinice Brno za účelem vyšetření ledvin, které mu začaly selhávat z důvodu napadení jeho těla virem boreliózy a anaplazmózy (potvrzeno testem). Dionýz bojuje ze všech sil už cca 14 dní, kdy docházel na kapačky a byla mu nasazena speciální dieta. Nyní se jeho stav rapidně zhoršil a byla nutná hospitalizace na výše uvedené klinice, kde se mu tým těch nejlepších lékařů snaží pomoci najít přesnou diagnózu a určit správnou léčbu, aby se mohl zase vrátit ke své rodině a žít spokojený psí život. Chtěli bychom vás poprosit o finanční podporu k zajištění kvalitní léčby. Dio je úžasňák, který se nevzdává a miluje život.











