„Nedávno jsem se dostal do situace, že jsem pomáhal malému koťátku, které bylo opuštěné mezi nákupními vozíky. Nevěděl jsem, co mám dělat, jak mu pomoct. Díky útulku Second Azyl Ostrava se ale pomohlo koťátku pomoct a nyní je již v dobrých rukách, s plnou miskou dobrot a na teplé dece. Chci tímto ještě jednou moc poděkovat této organizaci. A protože si myslím, že bych měl ze své pozice pomáhat, rozhodl jsem se, že budu azyl oficiálně podporovat. Pomůžu mu trochu s propagací a budu se snažit zajistit pozornost. Pochopitelně se i zapojím a do útulku něco určitě věnuji. Děkuji, že pomáháte! Budu moc rád, když přispějete i v této těžké době libovolnou částkou, kočičky, které jsou v azylu si to zaslouží a nemohou za to, že je potkat těžký osud.“











