Hezký den všem!
Pro zdárné ukončení studií na VŠ natáčíme krátkometrážní film.
Celou produkci si hradíme sami, proto bychom vás moc chtěli poprosit o jakýkoliv příspěvek, který by nám pomohl s financováním.
O čem film je?
O lidech ve vesnické samoobsluze, kteří se pomalu prokousávají zdlouhavým sobotním dopolednem. Na konec směny čeká v obchodě s prodavačkou Terezou i její syn Eda.
Eda se strašně nudí a nějaké zábavné rozptýlení je v nedohlednu. S nudou nepomáhá ani rádio, ani upovídaný majitel Konvalinka, ani stálá zákaznice paní Dráteníková. Uf, kdy už konečně půjdou domů.









