Před pár lety jsme si řekli (my, David a Robin), že založíme audiovizuální produkci Nakamero (po hanácky). Už předtím jsme několik let točili různá videa jak z volné tvorby, tak i té komerční. Letošní rok je ale pro nás speciální! Konečně jsme se odhodlali natočit náš první hraný film. Námět filmu kombinuje současné společenské rozložení a motivy příběhů a mýtů z Jeseníků, hor, které jsou naším srdcím velmi blízké. A tak filmu zatím říkáme Jeseň. V létě jsme dali dohromady filmový štáb, herce a dva týdny jsme natáčeli v jesenických kopcích, v lesích a v roklích, na loukách a na hřebenech, u vodopádů a v pohádkové chatě! Díky všem, kteří se zapojili, jsme natočili filmový materiál, který si podle nás zasluhuje profesionální postprodukční zpracování na vysoké úrovni. Profesionální postprodukce využije naplno potenciál, který se nám v dosavadní práci podařilo vytvořit, ale je také nákladná a proto se na Vás obracíme s prosbou o podporu.

















