Jsem 13ti letá babička jménem Lerrynka. Prožila jsem se svým páničkem krásný život štěnátka a psí slečny- Žila jsem aktivní životm – cestovaní a sportu jsem si užila až až. Můj páníček miluje jízdu na kole, takže jsem za ním ráda běhala. Vždy jsem byla zdravá a čiperná…Roky ubíhaly a sil také, ale stejně pořád jsem aktivní a ráda na světě.. Jenže jednoho dne se mi na noze začala dělat boulička, která se pořád zvětšuje, sice pan doktor řekl, že to je nezhoubný nádor, ale začíná být už tak velký, že mám problém chodit. Teď žiju se svým páníčkem 2. rok v Kanadě. Je tady moc krásně, ale také moc draho. Nebýt té boule jsme tu všichni šťastní.. Tak se oba obracíme na Vás milí páníčci pejsků a dobří lidé s prosbou o pomoc s náklady na operaci. Ještě bych tu s nimi ráda nějaký ten čas zůstala, i když operace bude též riskantní v mém věku. Lerrynka










