Co je Femvie?
Ve Femvie věříme, že na menstruaci by se mělo nahlížet jako na jakékoli jiné téma a mělo by se o ní otevřeně mluvit. Vyvíjíme přírodní produkty, které pečují o ženský cyklus a pomáhají řešit PMS a hormonální nerovnováhu. Ve spolupráci specialisty
v oboru právě připravujeme přírodní tinkturu, která holisticky pomáhá řešit příčinu problémů spojených s menstruačním cyklem.
V dnešní zrychlené době se bohužel většina z nás čím dál častěji setkává s příznaky hormonální nerovnováhy a PMS. I když tyto příznaky nejsou v pořádku, ženy už je přijaly za své a de facto se s nimi smířily.
S PMS neboli premenstruačním syndromem se setká během dospívání 80–95 % dívek a v dospělosti PMS trápí až 70% žen. PMS jsou emoční, psychologické a fyzické symptomy doprovázející menstruační cyklus. Některé ženy mají tak silné příznaky, že nemohou „normálně fungovat”, častokrát i několik dní.
Proč je Femvie potřeba?
Prostřednictvím Femvie chceme ženy ubezpečit, že cokoliv prožívají, nejsou v tom samy. Menstruace je běžnou a
nedílnou součástí našeho života, nad kterou se mnohdy ani nepozastavujeme. My ve Femvie věříme, že vnímání ženského cyklu nám pomůže žít zdravější a kvalitnější život. Průběh ženského
menstruračního cyklu totiž skvěle reflektuje hormonální činnost a její správné fungování. Představte si váš cyklus jako barometr, který vám ukazuje, jestli je něco s vaším tělem v nepořádku.
Naším cílem je poskytnout ženám přírodní produkty a jednoduché a srozumitelné informace o všech aspektech jejich cyklu a navést je na to, aby věnovaly svému tělu a mysli potřebnou péči a pozornost. Věříme, že naše nová přírodní tinktura na hormonální nerovnováhu ženám nejen uleví od problémů, ale zároveň pomůže šířit pozitivní osvětu týkající se této problematiky.
Ačkoliv je totiž menstruace součástí života každé
ženy, stále žijeme ve společnosti, ve které se o tomto tématu moc
nemluví. Důsledkem toho je i fakt, že věrohodných a srozumitelných informací o menstruačním cyklu, krvácení, PMS a hormonální nerovnováze v Česku a na Slovensku zatím moc není.
Stejně jako je normální říct „Bolí mě hlava, musím si jít odpočinout“, měly bychom umět říct „Mám menstruaci, není mi dobře, tuhle věc teď nezvládnu“.
Přidejte se k nám!

























