Ahoj,
jsme sedmičlenná parta studentů, kterou spojuje chuť objevovat svět, zachytit příběhy všedních i nevšedních dní a předávat je dál prostřednictvím filmu. Letos jsme se rozhodli vyrazit na dobrodružnou cestu po Evropě – v legendární Škodě Felicia. Naší misí ale není jen projet pár států. Cílem je natočit autentický studentský film, který zachytí svobodu cestování, evropskou různorodost i přátelství, které se tvoří na cestách.
Vyjíždíme 7. července a vracíme se 17. července. Během těchto deseti dní projedeme Českem, Německem, Belgií a Francií, zastavíme se v malých městech i velkých metropolích a budeme sbírat příběhy, dojmy a momenty, které by jinak zůstaly nepovšimnuty.
Abychom ale tento projekt mohli uskutečnit, potřebujeme vaši pomoc. Příspěvky z této kampaně půjdou na zajištění vzniku filmu. Pro nás studenty je toto velice nákladný závazek, proto budeme rádi za jakoukoliv možnou finanční podporu, aby se film povedl a líbil se i vám.
Pokud vás náš projekt zaujal a chcete být jeho součástí, budeme vám nesmírně vděční za již zmíněnou podporu. Každá koruna nám pomůže zaznamenat tuhle jízdu tak, aby mohla inspirovat i ostatní.
Děkujeme, že v tom jedete s námi! 🎬🚗💨
Více na instagramu @feliciipoevrope








