29. 4. 2024 11:08
Falco se má myslím fajn 🥰
Co se týká jeho fyz.kondice, je na tom až moc dobře 🙈, začal lovit zběsile ptáky, to co se nám na začátku našeho soužití podařilo úplně odbourat, je zpět a v ještě horší formě. Odvolání nulové. Je velice zvláštní, co vše dokáže mrtvička vymazat.
Nicméně to jsou nepodstatné detaily,které snad vychytame 😆.
Očička se bohužel nezlepšila,stale špatně vidí.. kapeme aptus sentrx eye gel a stále bereme kortikoidy, už jsme pouze na 1/2 tablety 👍.
Konečně začal nabírat, už má 1,5 kg nahoře, stále jsme na i/d granulkach.
Požádali jsme o ukončení sbírky a tímto bych chtěla z celého srdce poděkovat všem lidem,kteří nám poslali korunky a a tím mi umožnili poskytnout potřebnou léčbu pro Falca.
JSEM VÁM NESKUTEČNĚ VDĚČNÁ ❤️❤️❤️ A DĚKUJI
Také bych hlavně chtěla poděkovat Petra Jirušková ,která pro Falca sbírku založila, Péťo díky moc a snad na oplátku ❤️❤️❤️
BEZ VÁS BYCHOM TO NEZVLÁDLI, DĚKUJI 💓💓💓