Dobrý den, jmenuji se Monika,je mi 60 let, a mám rozstroušenou sklerózu, k této nemoci jsem přišla náhle po porodu ,bylo mi 24let.nedavno jsem zde zadala o příspěvek na rehabilitaci,to jsem ovšem jeste netušila,jak se můj život otočí.nemoc se začala zhoršovat,přišel kovid,válka a inflace,a zdrazily se nejen najem,energie,pečovatelské služby,ale i jídlo,léky,hygienické pomůcky.zjistila jsem postupem času,že začínám mít větší výdaje než příjmy,nemohu už jezdit na výlety,ani výstavy a mam opravdu existencni problemy,nekdy musim setrit i na jidle,rodina selhala.se vsim se proto musim prat sama.uz mi ovsem ubyvaji sily a nezbývá mi nic jiného,než opět poprosit dobre lidi o pomoc v mojí těžké situaci.....









