Kdysi jsem si přes pracovní úřad nechal udělat rekvalifikaci grafika v programu Corel Draw a Photoshop. Asi to byl osud. Po té jsem zkoušel dělat různou grafiku i reklamní. Ale ta mě nebavila. Našel jsem se v navrhování obrázků na trička. Jako dítě jsem chodil na základní uměleckou školu. Takže umění je mi velmi blízké. Navrhování je prozatím můj koníček, ale chtěl bych se tím začít živit. Vymyslel jsem logo Clody odvozené od slova cloudy, okřídleného dračka v pozadí slunce. Svoje logo si chci nechat patentovat a povýšit to na značku. Svými návrhy chci dělat lidem radost. Mám asi 40cet slušných návrhů. Které bych si nechal vyrobit. Mám tolik nápadů že to nestíhám realizovat. Je to můj sen se začít živit tím co mě baví jako designer. Proto vás prosím přispějte mi na můj projekt. Předem moc děkuji.









