Jmenuji si Gabriel, ale všichni mi říkají Gábík. Je mi tři a půl roku a na první pohled vypadám, jako zdravé dítě. Pan psycholog sdělil našim, že mé chování je v oblasti poruch autistického spektra. Krom obtíží v různých oblastech mám také velké problémy se senzorickým zpracováním. To znamená, že můj mozek jinak zpracovává smyslové podněty z okolního světa. Potřebuji celodenní péči, která je vcelku náročná i kvůli poruše soustředění se a pozornosti.










