Žiji s přítelem a naším společným synem Adámkem.
Adámek se narodil jako zdravé miminko, ale jak šel čas, všimli jsme si, že nereaguje na jméno, nerozumí, co mu říkáme, nezapojuje se do sociálních hříček ,,paci paci, pápá,,. Začalo kolečko vyšetření, ze kterého vyplynulo, že má Adámek poruchu autistického spektra, vývojovou dysfázii, opožděný vývoj, lehkou mentální retardaci a ADHD. Začali jsme chodit na ergoterapie, které synovi pomáhají v rozvoji a komunikaci. Bohužel jsou pro nás tyto terapie finančně náročné. Jelikož je Adámek ve speciální MŠ jen pár hodin denně, živí nás jen přítel a já pobírám pouze příspěvek na péči 2. stupně. Ergoterapie jsou však pro Adámka velice přínosné, a proto bychom v nich rádi pokračovali.
Na ergoterapiích se Adámkovi líbí a zároveň pro něj představují naději v rozvoji komunikace a začlenění do sociálního života. Budeme vám vděční za jakoukoliv finanční pomoc.
Moc děkujeme!!









