Sbírka ukončena:

Ergoterapie pro 2 letou Sofi

Vybráno 0 Kč 250 Kč
10 000 Kč
 -
2 dárci
Celkem se zapojilo
125 Kč
Průměrná výše daru
200 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Ergoterapie pro 2 letou Sofi

Vybráno 0 Kč 250 Kč
10 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Tereza Bambulová Mládková
Datum přidání
7. 6. 2023

Představení sbírky

Zpráva z Ergoterapie pro žádost o příspěvek na blok 10-ti hodin ergoterapeutické intervence

Jméno klienta: Sofie Anna Bambulová

Sofince jsou 2 roky a ze dvou pediatrických screeningových vyšetření má podezření na PAS (poruchu autistického spektra), proto byli rodiče se Sofinkou odesláni na ergoterapeutické vyšetření, které by mohlo znatelně pomoci se zvládnutím obtíží a zapojení do normálního života.

Komu pomůžeme?

Sofinka je veselá, velice živá a svět objevující kouzelná holčička. Na základě ergoterapeutického vyšetření jsme stanovili blok 10 terapeutických setkání, kdy může být Sofince pomoženo nejvíce v oblasti senzorických obtíží, které způsobují např. nemožnost vyčistit zuby, ostříhat nehty. Sofinka má potíže s příjmem potravy i pobytem ve zvukově náročných prostředích (přesto miluje hudbu a písně). S rodiči řešíme i rozvoj komunikačních dovedností, neboť pro Sofi je velmi náročné domluvit se s rodiči na jejích potřebách i jen o společnou hru.

Sofi má také potíže se stabilitou v chůzi, běhu, při oblékání…což jí komplikuje právě hru s vrstevníky, často i její vlastní hru a může docházet k četným úrazům.

Sofi nechodí pravidelně do kolektivu dětí a s tím v rámci vedení senzorickou terapií může ergoterapie pomoci.

Velmi děkujeme za příspěvky pro Sofinku a umožnění tak jejího rozvoje v tak ranném věku, neboť teď je to nejvíce působivé.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Četnost a intenzita ergoterapie je nastavena na 10 setkání 1× týdně 1 hodina. Prosíme tedy o částku 10.000,- Kč na 10 terapeutických hodin.

Děkujeme Vám za každý příspěvek pro naši Sofinku!!!! :-))))

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Barborka ♥ 😘
50 Kč  •  27. 7. 2023 12:33
Drž se sluníčko 🌞
Hedvika
200 Kč  •  7. 6. 2023 16:50
I když tak málo, ale věřím, že Sofinky zdravotní stav se po ergoterapiich zlepší. Hodně štěstí!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat