Energii lékařům jsme dodávali na jaře, a zdravotníkům tak v krušných chvílích pomohli. Během 10 týdenní sbírky putovalo díky vaší pomoci 66 000 balíčků do více než 70 nemocnic po celé České republice. Vše děláme dobrovolně.
Nyní nás potřebují ještě více než kdy dříve. Zdravotnický personál čeká těžká zkouška. Aby obstáli, budou kromě odhodlání potřebovat naši společnou podporu. Jsme přesvědčeni, že není na co čekat a musíme se spojit.
Jde nám o všechny lékaře, zdravotní sestry, bratry a zdravotnické pracovníky, kteří každý den, každou hodinu bojují s pandemií koronaviru. Rádi bychom jim tuhle neúnavnou snahu alespoň trochu oplatili a pro změnu podpořili my je. S naším skvělým týmem, srdečnými dárci a podporovateli můžeme pomoci nemocnicím a zaměstnancům, kteří se starají o naše zdraví.
Přišel čas znovu dát najevo, že si vážíme veškerého odhodlání a nasazení zdravotnického personálu. Prostřednictvím zdravých energetických balíčků jim společně trochu ulehčíme a rozveselíme náročné služby. Pošlete #energiilekarum. Potřebují ji za nás za všechny.
Sdílejte iniciativu s hashtagem #energiilekarum nebo o ní řekněte svým kamarádům či příbuzným. Náš cíl je jasný – dodat energii.
Více na webu kampaně.
