Jmenuji se Kristýna (25let) a jsem maminka dvou holčiček Ellenky (26měsíců) a Sabinky (6měsíců), se kterými jsem po manželově smrti zůstala sama. S manželem jsme se poznali v roce 2018,byla to láska na první pohled, tehdy jsem měla 20 let a Petrovi bylo 35 let a i když nám společný život moc lidi nepřálo, šli jsme si svou cestou, měli svatbu, založili rodinu a měli krásné vize do budoucna.
Vždy jsme stáli při sobě v dobrém i zlém. I když společný život byl velice těžký, naše láska byla pevná. Rodina byla na prvním místě,budovali jsme si zázemí. Pak nastal obrat, kdy po manželově trestné činnosti, kterou spáchal a následně jsem jí zjistila, se nám změnil život. I přes to všechno, jsme drželi spolu a navzájem se podporovali a stále milovali. Jednoho dne manžel zavolal a rozloučil se.Spáchal sebevraždu…
Změnil se nám život od základu. Na dům, výchovu a finance jsem zůstala sama, kdy jen s pomoci rodiny jsme nějakou dobu přežili a překlenuli těžké období. Nastaly těžké chvíle pro mě i mé dcery. Domeček ve kterém žijeme momentálně prodávám, ale zatím se nedaří. Smrt manžela nás velice zasáhla ve všech směrech. Jsem s mladší dcerou na rodičovské dovolené. Finance jsou velice omezené a výdaje přesahují příjmy. Každý den zápasím a rozmýšlím jak situaci vyřešit, a proto jsem se rozhodla požádat o veřejnou pomoc především pro své dcery aby nestrádaly.
Ellenka je dítě jako každé jiné, ráda si hraje v kolektivu, poslouchá písničky jako například Štístko a Poupěnku, Smejko a Tanculienku nebo Miro Jaroše. Mezi její oblíbence patří i pohádky jako je Bing,Máša a Medvěd nebo Statečná autíčka a další. Ráda si kreslí a hraje s panenkami.
Sabinka má pouhých 6 měsíců, ještě si nic neuvědomuje, ale kvůli stresu jsem přišla o mléko a musí být na uměle výživě. I tak se raduje ze života a začíná ochutnávat už i zeleninu. Je velice hodné a veselé miminko a spolu s Ellenkou se mají velice rady.











