Ahoj, konečně se mi povedlo začít nahrávat svoje písně a pomáhá mi k tomu několik zkušených hlav a umělců.
To, koho kdy potkáte a jaká se Vám naskytne příležitost úplně neovlivníte a mě přijde, že jsem měla tenhle rok co se hudby týká obrovský štěstí na lidi a konečně prostor a podmínky (Díky moje rodino!) k tomu, abych dala do kupy svoji hudbu a dokončila svůj velký sen – nahrát si album.
Prosím, podpořte mě, všichni, co tu jste, aby mělo album super zvuk, aby se to neslo, líbilo a vznikla krásná věc!












