Dobrý den, prosím o pomoc 🙏
Naše Eluška (Yorkshire teriér 9 let )🐕 má bohužel nádor na nosánku mascocytom 2. stupně, který se nedá odstranit, a tak bere léky a jezdí na chemoterapie už přes 2 měsíce. Léčba naštěstí zabírá nádor se zmenšuje 🙏 ♥️ Ale Léčba nás až doposavad bohužel už stála téměř 70tisic 😔
Moc mě to mrzí že musíme žádat o pomoc, ale bohužel se toho sešlo opravdu hodně. Sama mám velmi závažné zdravotní potíže.
S Eluškou jezdíme pravidelně na onkologii do Brna, bere léky, ale taky podstupuje chemoterapii. Díky bohu léčba i chemoterapie zabírá 🙏 nosánek se zmenšuje♥️
Obě jsme šťastné. Eluška miluje procházky, mňaminky, samozřejmě jen jehněčí, ale dá si i granulky.
Bohužel už nemáme finance 🙏 Půjčku paničce nedají, má bohužel invalidní důchod 😔 Jezdíme na onkologii do Brna, kde Elušku všichni, jak sestřičky tak lékařky chválí, že jsem hrozně moc hodná a zvládám vše na 1 🐾 Při poslední kontrole si paní doktorka fotila můj čumáček a měla velkou radost že se nádor zmenšuje 🙏 Měli pacienta pejska který měl to samé a po chemoterapii žil dalších 7let 🐕♥️








