Zdravím. Jsem Drahoslav Řezníček, 63 let a jsem v invalidním důchodu 3. stupně už 10 let. 12 let také bojuji s rakovinou. Mám za sebou 8 operací – tl. střevo a játra a 3 roky chemoterapie. Prognóza – stagnace, nezhoršuji se.
Mám neuropatii a velké bolesti v nohách a chodidlech. Abych se mohl pohybovat po vesnici a okolí, kde bydlím, rád bych si pořídl elektrokoloběžku. Ovšem šetřil bych na ni více, než rok a nevím, kolik mám času. Zatím je to dobrý a jsem spokojený.
Všem moc děkuji.









