Dobrý den, jmenuji se Jan Barák a je mi 69 let. Před několika lety jsem onemocněl diabetem 2.stupně. Od té doby začaly komplikace. Lékaři mi museli amputovat nejprve jednu nohu, ale před 2 lety mi museli amputovat i mou druhou nohu. S pomocí rodiny jsem se s tím naučil žít. Obzvlášť mi pomáhal můj dospělý syn, který ovšem náhle zemřel. Momentálně se o mě stará manželka, která má problémy po operaci plotének, a tak by mi velice pomohl elektrický vozík.











