Rád bych se Vám představil, jmenuji se Štěpán a je mi 23 let. Od narození mám vzácnou nemoc která se jmenuje Glutarová acidurie typu, od mala jsem na vozíku mechanickém, tím jak rostu a sílím tak doprovod má problém už mě vozit, proto bych si chtěl pořídit eletrický vozik abych se mohl pohybovat sám.










