Hezký den, jmenuji se Jiří Šuba, je mi 42 let a jsem na vozíku 24 let.
Potřeboval bych elektrický pohon pro svůj invalidní vozík. Bohužel s mým vozíkem je velký problém se někam dostat. Z tohoto důvodu bych chtěl založit sbírku na elektrický pohon. Chtěl bych jezdit pohodlně k lékařům a častěji někam na výlet. Bohužel většinou je všechno v kopci a všude samé kostky. Když člověk chce někam vyrazit musí mít někoho kolem sebe, aby mu pomáhal překonat všelijaké bariéry.










