Dobrý den,
Po nezdařené operaci jsem zůstal na invalidním vozíku a nesu to velmi těžce.😥
Jsem rozřezaný mezi lopatkama tak nevyjedu do žádného kopce, tak potřebuji elektrický pohon a nový invalidní vozík abych mohl jet s rodinou na procházky ven.
Pořád jen ležím a mám deprese 😥a proto se potřebuji dostat více mezi lidi, ať přijdu na jiné myšlenky.
📢DĚKUJI VŠEM 💝👏👍🏻 kteří přispějí na elektrický pohon,na doplaceni nového vozíku, Redcord a Motomed.
Který teď potřebuji k životu dále.
S pozdravem váš
Lukáš Hrbek










