Jmenuji se Viktor Šimek je mi 39 let. Když jsem se narodil lékaři mi dávali malou šanci na život. Rodičům bylo sděleno, že zemřu. Moje maminka dělala vše proto, aby se předpověď lékařů nenaplnila. Teprve ve 3 letech jsem začal chodit. Nosil jsem ortopedickou obuv s železnými opěrami. V 10 letech jsem byl na operaci achillové šlachy na jedné noze. Následně jsem byl v lázních v Teplicích a domů už jsem jel upoutaný na inv. vozík. Můj stav se natolik zhoršil, že se mi zdeformovaly obě nohy. Od té doby jsem 30 let upoutaný k inv.vozíku.











