Tato sbírka se týká mé osoby. Po letošní zimě jsem zjistil, že elektrická tříkolka, na kterou je sbírka vypsaná, mi velmi pomůže zvládat každodenní život nejen v zimě, ale po celý rok. Usnadní mi například dopravu do obchodu, na poštu, k popelnicím, na úřad nebo na obecní akce. K chůzi používám francouzské hole a chodítko, jsem v invalidním důchodu III. stupně a po čtyřech operacích páteře. Bydlím se třemi kočičkami, které mi dávají pocit domova a upřímnou lásku, kterou jim nezištně opětuji. I přes zdravotní obtíže se snažím být vděčný za to, co mám – vždy může být hůř.












