Tatínek pracuje jako řezník pro soukromého chovatele prasat, maminka je šička. Bohužel u nás jsou malé výplaty, oba dva maji dohromady měsíčně asi 5tis Kč. Žijeme tedy velmi skromě. I z toho důvodu rodiče neřešili špatný stav domu, až se stalo, že nám část domu spadla. Zbylou část musíme zbourat. Teď už to tedy musíme řešit.
Já jsem druhorozená dcera, jmenuji se Dianik a učím se sama česky. I proto mne napadlo, že k nám na Bali jezdí spousta Čechů, tak vás poprosit o pomoc. Až tady někdy budete, mohla bych vám třeba popovídat o Bali.
Kdybyste byli tak laskaví a pomohli nám, mohli bychom postavit nový, dům a mít život jako lidi, bydlení, jaké jsme nikdy nezažili. A také by oba mladší bratři nebyli tak často nemocní.
Kdybyste nám pomohli k bezpečnému místu pro život, změnil by se život nejen mně, ale celé mojí rodině.
Moc děkujeme 🙏