Milí rodičové, dědo, babi, strejdo, teto, sousedi! Víte, že jsme vyhráli minulou sezónu okresní přebor v kategorii starších žáků? Věřili byste tomu, že fotbalisti z takové malé vísky zdolají i týmy větších obcí a dokonce měst?
Povedlo se nám to hlavně proto, že jsme skvělá parta a fotbal nás moc baví.
Dresy, ve kterých hrajeme, už leccos pamatují. Naše první fotbalové pokusy, dřinu, úspěchy, zklamání, debakly i naše prvenství. Mají toho hodně za sebou a my toho ještě hodně před sebou…
Máme na Vás velkou prosbu. Do nové sezóny bychom si moc přáli nové dresy, které budou reprezentovat Přestavlky stejným způsobem, jako naše hra. Důstojně. V jednotných barvách a bez záplat.
Sokol Přestavlky investoval poslední roky do rekonstrukce hřiště a rozpočet na nové dresy, bohužel, nemá. Pomozte nám všichni a pošlete příspěvek na jejich nákup v jakékoliv pro Vás únosné výši.
Na nákup dresů pro nás všechny potřebujeme alespoň 20.000 korun.
Děkujeme.
Tom, Adam, Pavel, Martin, Honza, Domča, Pepa, Péťa, Lucka, Honza, Tonda, Sam a Daník