Sbírka je naše poslední šance, jak zabezpečit domov více než padesáti zvířátkům, které se našli opuštěné, v jiných azylech si s jejich začleněním nevěděli rady či nám je jako nechtěné dovezli jejich „majitelé“ jako již nepotřebné. Ve vzácných případech se u nás objevují i zvířátka, jejichž majitelé se dostali do špatné životní situace a chtěli své zvířátko zachránit před smrtí. Dlouhá léta nám sloužila stodola jako jejich útočiště. Zdraví a strava takto odložených koz, oveček, prasátek, ale i králíčků se však vyhouply do takových finančních výšin, že už nemáme zdroje, z kterých bychom udrželi stodolu a stáj, kde máme karanténu před zařazením do stáda, v provozuschopném stavu. Střecha se nám hroutí a pro zvířátka to už není bezpečné.
Protože zabezpečovací práce ještě nezapočaly, ze sbírky bychom hradili pouze budoucí náklady. Nemáme žádné závazky z doby před založením sbírky a veškeré finance vedeme na transparentním účtu, abychom předcházeli pochybnostem.












