Jmenuji se Milan, je mi 51 let a mám v péči svých pět dětí. Matka dětí nás před lety opustila, a tak jsem na výchovu zůstal sám. Letos v lednu se mi zdravotně přitížilo, ale věděl jsem, že není nikdo, kdo by se postaral o mé děti, tak jsem svůj zdravotní stav podcenil.
V důsledku toho jsem v únoru prodělal celkovou sepsi těla a přišel jsem o levou nohu. Nyní jsou děti v ústavním zařízení a já jsem v AHC Centru následné péče v Trutnově, kde se snažím usilovně rehabilitovat, abych s nimi mohl být co nejdříve. Chybí nám ovšem místo, kam se společně vrátit. Azylový dům, kde jsem s dětmi doposud bydlel, není bezbariérový, a proto nutně potřebuji sehnat vhodný byt k pronájmu. Je to zároveň nezbytná podmínka proto, abych si mohl vzít své děti z ústavního zařízení zpět do své péče. Peníze ze sbírky bych rád použil na uhrazení kauce a prvního nájmu.









