Sbírka se týká celého našeho spolku. Jelikož ztrácíme půdu pod nohami a střechu nad hlavou potřebujeme pomoci zařídit nové místo kde budeme mít zázemí a klid. Kde naši svěřenci dravci, sovy, daněk, divočák, koně a psi budou v bezpečí. Veškeré naše uspořené peníze padly a padnou na soudy a i když jsme v právu bylo nám to málo platné. Nyní z nás a z našich svěřenců jsou bezdomovci. Bez přístřešku nad hlavou bez půdy pod nohama, prostě nemáme nic.











