Náš syn Domča se podruhé potýkal s onkologickým onemocněním. Prvně v 9.měsících mu lékaři našli nádor na obou očích, při léčbě mu bylo odstraněno pravé oko. A bohužel druhá léčba byla nedávno. Lékaři našli synovi nádor ve stehenní kosti, léčba trvala 9 měsíců a tentokrát měl 18 chemoterapií. Po chemo má poničený sluch a stále neohne levé koleno, máme tak v ohybu 55 stupňů. Jsme rok a půl po léčbě, bohužel teď v lednu musel opět na velkou operaci,( v lednu při kontrole celotělové magnetické rezonance zjistili, že syn má uvolněnou dlahu, která mu zpevňovala štěp od dárce). Místo stehenní kosti má štěp od dárce, který se bohužel prohojuje velmi pomalu, proto syn je už přes 2 roky o berlích a venku se pohybujeme pomocí vozíčku. Celá léčba probíhala ve FN Motol. Syn je nyní po té operaci doma, učení má online a chodí ho domů doučovat jeho skvělá asistentka. Pak má ještě soukromé doučování z českého jazyka, nyní se připravuje na přijímací zkoušky.
