Projekt ukončen:

Vydejte s námi knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky

Vybráno 0 Kč 91 555 Kč
98 526 Kč
 -
124 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
738 Kč
Průměrná výše příspěvku
2 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Vydejte s námi knihu Dokonale fungující karburátor na dosah ruky

Zakladatel
Jan Sklenář
Datum přidání
12. 2. 2023
Poslední aktualita

24. 6. 2023 11:43

Losování

My už výherce známe ;-) a vy ho budete znát za malou chvíli.

Posíláme MU srdečnou gratulaci a všem ostatním VIP HRÁČům upřímně děkujeme za účast ve hře a za jejich štědrou podporu našeho projektu.

Moc dík.

Záznam losování je zde.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Tak o co že tady vlastně jde?

Rozpitváme motocyklové karburátory do morku kosti

Váš karburátor nefunguje správně a vy nevíte, jak nahnat zatoulané koně zpátky do stáda? S knihou  Dokonale fungující karburátor na dosah ruky to bude hračka!

1:14,8? No když mu to chutná …

Víte, že ideální poměr směsi benzínu se vzduchem pro spalování ve spalovacím motoru je 1:14,8 hmotnostních dílů? A víte, že to není tak úplně pravda?

Máte plnou hlavu otázek ohledně fungování karburátoru vaší motorky a jen sporou nebo vůbec žádnou odpověď?

Spása nadosah

Pak máte před sebou záchranu – knihu, která vás teorií i praxí motocyklových karburátorů srozumitelně provede od pověstného A až do zapovězeného Z a naučí vás všechno, co potřebujete vědět, abyste údržbu, opravy i ladění karburátoru zvládli svépomocí.

Milujeme techniku a víme, že každá karburátorová mašina může pracovat právě tak bezchybně, jako tento PunkRacer z naší (chráněné ;-) dílny.

Přestože Dokonale fungující karburátor na dosah ruky již nějakou dobu existuje jako e-kniha, pořád jsem někde v zátylku cítil takové to malé nepřestávající píchání. Přesně to píchání, které vás nutí jít, i když byste si už dávno mohli sednout, to, které vás nutí udělat ještě jeden a nejlépe ještě větší krok.

Tu elektronickou verzi jsme vzali, trošku doplnili, hodně vymazlili a nakonec z ní do tisku připravili její váhově těžší, fyzicky opravdovou a snadno nahmatatelnou ségru. A máme z ní neskutečnou radost, protože je NÁDHERNÁ. Tedy bude. Určitě. Jestli nám s tím pomůžete.

 My totiž stále věříme, že mít e-book v mobilu nebo si labužnicky listovat skutečnou knihou je prostě NESROVNATELNÉ ;-)

Myslíte, že by vás to mohlo bavit? Tak do toho pojďte s námi!

Jste jako my motocykloví nadšenci a benzínoví fetišisté, máte prostě ,jen´ dobré srdce a milujete knihy nebo jste hráč s touhou po adrenalinu? Pojďte do toho s námi! Staňte se součástí projektu, získejte své odměny a zapojte se do LOSOVÁNÍ o dárkový balíček MOTOREX v hodnotě 2.526,- Kč!

A neváhejte se mě zeptat, pokud byste měli ohledně knihy Dokonale fungující karburátor na dosah ruky a projektu jejího vydání nějaké otázky. Rád vám na ně odpovím.

Co je tohle za člověka?

L O V E r !

Honza Sklenář, velký milovník. Tedy velký milovník motorek, aby bylo hned na úvod jasno. Ale žádná chvilková rozmařilost, hluboká, intenzivní láska na celý život.

No, je to skoro na slzu. A přitom to začalo tak nevinně …

Měl jsem chvilku nutkání, vyprávět vám ten příběh celý, protože po sobě zanechává jakousi lehkou stopu  n e u v ě ř i t e l n o s t i , ale nakonec jsem to přehodnotil a zůstanu při zemi.

175

Můj kamarád byl o dva roky starší než já a já byl zase o dva roky mladší než on. Taková shoda náhod. Všechno se zlomilo v momentě, kdy jsem zjistil, že máme na půdě rozebranou tátovu Jawu ČZ 175 – jak jsme si tehdy zvykli říkat: stosedmapětmu ;-)

Starý žebřík přitažený ze sklepa byl to jediné co spojovalo podlahu půdy s podlahou babiččiny komory a jeho rozviklanost to jediné, co nás mohlo odradit od touhy servat tu motorku z půdy dolů.

Mě bylo tenkrát asi devět let, síla skoro žádná, ale kde je vůle …

Zrození mechanika

Poskládali jsme jí v garáži u kámoše doma. Dva špunti. Tátové byli rádi, že si kluci hrajou ;-)

Lehce nadneseně by se dalo říct, že jsem od té doby slezl z motorky jenom když jsem do ní chtěl zabořit ruce. Je to opravdu už víc než (těch  n e u v ě ř i t e l n ý ch) 40let a za ten čas jsem nasáknul olejem a benzínem tak, že věřím, že už někomu můžu i malinko smrdět ;-)

No a teď, teď chci vydat tu knihu.

Zastávka na znamení

Zdál se mi nedávno sen. Taková ta kaše, ze které si nepamatuji vůbec nic. Nic. Kromě scény, jejíž závěr mi jako cvaknutím vypínače během nepatrného zlomku sekundy navrátil bdělost.

Šel jsem v tom snu na nějakou toaletu, docela tam profukoval vítr. Prkýnko bylo zvednuté a nad záchodem na šňůře povlávalo bílé ložní prádlo. Jedno z těch plátěných prostěradel ale spadlo dolů a jeho cíp žíznivě nasával vodu z mísy. V okamžiku, kdy jsem ho uchopil a pevně sevřel v dlani, abych ho z té mísy vylovil ven, zabrala nějaká kurev*ká protisíla za ten namočený cíp a jako lokomotiva táhla moje tělo k studenému porcelánu. Stihnul jsem v tom snu vydat ještě jakýsi podivný skřek a … procitnul.

Obvykle se mi to nestává, ale teď jsem měl hodně silný pocit, že to je nějaké znamení. S očima přilepenýma ke stropu jsem začal pomalu přicházet na to …

… ono se totiž vždycky najde NĚCO, ať už jsou ty síly uvnitř nebo vně, co sice táhne taky, ale přesně za opačný konec.

Vždycky něco. A to je přesně ten důvod, proč nedává smysl házet flintu do žita, když brod je ještě daleko.

Proto do toho jdu! Vždyť už ,jenom´ zbývá dát dohromady nějakých těch nablýskaných 30 pieces of silver a …

… a jestli opravdu bude důvod tančit? S vaší podporou a naším mediálním partnerem Motorkáři.cz v zádech určitě ;-)

Tak FULL KnédL a PunkRacer FOREVER ;-)

Né, my děkujeme!

Foto kolor ekspres

Pokud se nám podaří tu cílovou částku získat, budeme neskutečně šťastní a s těmi úsměvy od ucha k uchu se najisto necháme vyfotit ;-) Dokonale fungující karburátor půjde slavnostně do tisku, aby se mohl co nejdřív dostat do vašich rukou, všem podporovatelům pochopitelně bez prodlení rozešleme ostatní odměny a samozřejmě a s potěšením provedeme losování, ze kterého vzejde vítězný …

… hráč

Ten od nás jako výhru dostane 4l plně syntetického motocyklového motorového oleje Motorex Power Synt 4T 10W50, k tomu spray na řetěz Motorex Chain Lube Road 500ml a ještě aktivní pěnu na čištění vnitřku přileb Motorex Helmet Care v celkové hodnotě 2526,- Kč

No, sice to není taková petelice jako jackpot ve Sportce, ale pravděpodobnost na výhru je tady zase nesrovnatelně vyšší ;-) Takže?

… a zdravím Pavla Nováka Motorexcz.com

A jestli vybereme něco navíc?

Pak existují dvě možnosti.

První možnost je, že všechno shrábnu , skočím do letadla a nechám se vyplivnout někde, kde je hodně teplo, skály a slaná voda. Nebo …

… je tady ještě druhá možnost. A to, že tu hromadu kterou získáme navíc rozdělím jako vedoucí zájezdu pěkně na díly: na odměnu pro grafiky Hanku Vivadesign.cz a Michala Linhartovi, protože mi celou dobu pomáhali dobrovolně, ve volném čase, zadarmo a přesto perfektně; na podporu pro nějakou charitativní organizaci – pro kterou, to vymyslíme s vámi všichni společně ;-); taky na pár dalších výtisků Dokonale fungujícího karburátoru , a kdyby i potom ještě něco zbylo, tak bych nakonec asi fakt skočil do toho letadla -  Mallorca, Madeira, Seychely, Bahamy… (né, to je fuckt totální nesmysl ;-)

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

24. 6. 2023 11:43

Losování

My už výherce známe ;-) a vy ho budete znát za malou chvíli.

Posíláme MU srdečnou gratulaci a všem ostatním VIP HRÁČům upřímně děkujeme za účast ve hře a za jejich štědrou podporu našeho projektu.

Moc dík.

Záznam losování je zde.

22. 6. 2023 7:48

Balíkovna

Dobrý den, protože budeme knihy posílat službou Balíkovna, prosím všechny přispěvatele, kteří na knihu čekají ( odměny KNIHA, KNIHA PLUS a KNIHA PLUS VIP HRÁČ ):

Jděte prosím na web balikovna.cz a v horní liště v záložce Vyhledat Balíkovnu vyberte výdejní místo, které pro vás bude nejpřijatelnější.

Název a adresu tohoto výdejního místa mi potom pošlete společně s vaším jménem na e-mail jan.sklenar@jsm-motoservis.cz

Děkuji za váš čas a trpělivost a přeji krásný den.

Jan Sklenář

19. 6. 2023 21:43

Kniha je na světě

Dobrý den,

kniha je na světě!

Tiskárna odvedla skvělou práci, řemeslné zpracováníní hnihy je prvotřídní, a jak jsme slibovali (nechci machrovat) – je nádherná.

Nyní, když už máme knihu v ruce, můžeme vybrat nejvhodnější rozměr zásilkového obalu a odeslat knihy na vaše adresy, což taky bez prodlení uděláme.

A žádný strach, losování výherce dárkového balíčku produktů Motorex, proběhne (dovolte mi udržet vás ještě chvilku v napětí) co nevidět ;-)

Do té doby se mějte krásně a …

… FULL KnédL FOREVER

29. 5. 2023 18:47

Tácky PunkRacer

Dobrý den, přispěvatelům E-book Plus dnes odešly (Česká pošta, obyčejné psaní) pivní tácky. Zítra nebo pozítří by měly dorazit do příslušných poštovních schránek ;-)

27. 5. 2023 17:00

Pardon

Dobrý den, měl jsem takovou myšlenku, poslat e-book lidem, kteří si koupili odměnu Kniha PLUS a Kniha PLUS VIP HRÁČ  až zhruba ve stejnou dobu, kdy budu posílat knihu tištěnou (a ostatní odměny), aby to všechno dostali tak nějak najednou.

Postupem času se ale ukazuje, že v tom zřejmě není ani dost logiky natož spravedlnosti. Takže upravuji kurz a posílám e-book všem, kteří ho ve svém balíčku zakoupili už teď (27. 5. 2023, 16:58 hod.)

Kdyby někomu z jakéhokoli důvodu odkaz na stažení e-booku z Úschovny nepřišel, neváhejte mi napsat .

Mějte se krásně, užijte si den a …

… FULL KnédL FOREVER ;-)

24. 5. 2023 8:42

E-book + PLUS

Dobrý den, všichni přispěvatelé, kteří si zakoupili odměnu E-book nebo E-book PLUS by měli do svých emailových schránek dostat odkaz na stažení e-booku z webu Úschovna.cz (odesláno dnes 24. 5. 2023, 8:28)

Kdyby to někomu nedorazilo, zkontrolujte si prosím složku SPAM nebo mi napište.

Děkuji vám a přeji inspirativní čtení.

V pondělí 22. 5. 2023 jsme tiskárně předali podklady pro tisk. Tiskárna potřebuje na zhotovení zhruba 3 týdny. Už je to fuck(t) blízko !

Mějte hezký den.

Jan Sklenář

15. 5. 2023 8:42

;-)

Dobrý den, kampaň je nyní úspěšně u konce. TO PRAVÉ ale vlastně teprve začíná ;-)

Díky vám se podařilo nashromáždit víc než 93% ! cílové částky, a to je pecka. Teď nás čeká drobná administrativa s Doniem, předpokládám, že bude vyřízená v řádu dní. Hned potom zadáme knihu do tisku a začneme rozesílat ostatní odměny.

Těšíme se na to.

Těšte se s námi a ještě jednou D Í K Y  !

13. 4. 2023 18:59

3× dobrá zpráva

Dobrý den,

díky vám, laskavým, štědrým, velkorysým a úžasným přispěvatelům se nám dosud podařilo nashromáždit více než 80% cílové částky. A to je nepochybně pádný důvod k úsměvu, i kdyby to měla být jediná dobrá zpráva dneška ;-)

Ovšem, 2. dobrá zpráva, a věřím, že i důležitá informace, která případné nerozhodnuté potenciální zájemce přesvědčí, že za svůj příspěvek skutečně získají slíbenou odměnu, totiž je, že už díky těmto 80% jsme schopni zajistit tisk ! Takže, …

… kniha   (fuckt)  B U D E !

A samozřejmě nejen to. Nyní naše kampaň vstupuje do závěrečné třetiny. Začátek byl totální masakr a nasazené tempo na úrovni finálových zápasů play-off NHL. To samozřejmě nelze vydržet celé utkání, takže přišla lehce oddechová vlažnější 2. třetina, a teď se ukáže, kolik sil nám zbylo na finiš.

A ta třetí dobrá zpráva? – Vzduch už voní jarem.

Tak se mějte krásně, těšte se s námi a FULL KnédL FOREVER ;-)

18. 2. 2023 10:54

Jste skvělí !

Jste skvělí! Moc vám všem děkuji za zájem, důvěru a podporu, které jste Dokonale fungujícímu karburátoru v uplynulém týdnu vyjádřili. Velice si toho vážím a zároveň z toho mám obrovskou radost – takováhle akcelerace je doslova boží a návyková (jsem maličko introvert, takže jásám dovnitř ;-)

Nejen že karburátor, to vy jste dokonalí !

Teď je čas uvařit si kávu, uvolnit svaly, zklidnit tep a nabrat sílu na závěrečnou třetinu.  

A pak? Pochopitelně zpátky into action ! Takže …

… FULL KnédL FOREVER ;-)

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 5. 2023 11:59
Laskavý přispěvatel
700 Kč  •  10. 5. 2023 8:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
669 Kč  •  9. 5. 2023 23:26
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  7. 5. 2023 17:52
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  6. 5. 2023 22:29
Lukáš Schmied
1 000 Kč  •  6. 5. 2023 0:51
Moc se těším na knihu. Skvělá práce!
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  5. 5. 2023 20:24
Milý přispěvatel
669 Kč  •  3. 5. 2023 12:52
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  2. 5. 2023 9:49
Milý přispěvatel
870 Kč  •  1. 5. 2023 21:53
Velkorysý přispěvatel
868 Kč  •  1. 5. 2023 21:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
900 Kč  •  1. 5. 2023 18:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
868 Kč  •  26. 4. 2023 11:03
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
669 Kč  •  25. 4. 2023 20:48
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
390 Kč  •  22. 4. 2023 13:25
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
390 Kč  •  21. 4. 2023 21:48
Milý přispěvatel
669 Kč  •  14. 4. 2023 15:06
Laskavý přispěvatel
688 Kč  •  11. 4. 2023 21:26
Velkorysý přispěvatel
700 Kč  •  30. 3. 2023 19:44
Jan Vídeňka
390 Kč  •  24. 3. 2023 20:57
Dneska jsem po zimně projel Biga a zase mi to udělalo hroznou radost, jak ten stroj šlape. Proto musím podpořit toho díky komu takhle šlape.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu