Zdravím vás, přátelé. Jmenuji se Jiří a požádal bych ty laskavé a vlídné z vás o výpomoc mé mamince Věrce Bílské s její životní situací. Jedná se o celoživotně houževnatou pracovnici ve zdravotnictví, která ale kvůli nemoci, operacím a také vyššímu věku (necelých 60 let) přišla již před dlouhou dobou o zaměstnání, a další nemůže sehnat, ať se snaží sebevíc. Já jsem stále student a mám velice omezené možnosti, jak jí pomoci, neboť i sociální podpora jí po 11 měsících skončila. Proto je doslova s minimem financí, které získává darováním krevní plazmy, nucena jíst noky z mouky a vody, protože dražší stravu si nemůže dovolit. Sama ale neumí cokoli zařídit na počítači nebo internetu, a proto jsem se rozhodl vás za ni požádat. Budu vám vděčný za jakoukoli pomoc, kterou byste jí nabídli. Přeji vám šťastný květen.










