Hezký den,
jsem maminka tří úžasných dětí, které mám v péči. V současné době je pro mě velmi náročné děti zabezpečit, nejmladší syn je dítě, které má závažnější zdravotní problémy. Péče o něj je velmi náročná. Jsem ráda, když zvládnu pokrýt potřeby dětí. Na mé vlastní nezbytné potřeby mi nezbývají finance.
Mám oční vadu zdvojené vidění – diplopie, alternující exotorpie, hypermetropie s astigmatismus obou očí jsem po 4 operacích. Další bohužel není možná můj stav je neměnný jediná pomoc pro mě abych alespoň lépe viděla jsou brýle.
Proto Vás dobří lidé žádám o příspěvěk na speciální dioptrické brýle. Velmi Vám všem ze srdce děkuji za jakýkoliv příspěvek.









