Ahoj,
jmenuju se Barbora, pro kámoše Ríbárb.
Když jsme s bráškou byli malí, opustila nás máma a jen protože je náš táta nejlepší na světě, tak jsme byli vychováni nejlépe, jak to jen šlo.
Někdo takové štěstí nemá a proto jsem se rozhodla, že chci vytvořit místo, které bude představovat bezpečí a lásku pro děti bez rodičů.
Budu ráda, když mi v tom, dobří lidé, pomůžete.
S láskou, pokorou a vděčností
Vaše Barbora


















