Náš dětský domov by chtěl naučit děti, které jsou u nás umístěné, lyžovat. Většina z nich na lyžích dosud nestála, nebo to párkrát zkoušely v době, kdy už jsou u nás. Rádi bychom aspoň ty, které během jarních prázdnin nemají ke komu odjet, vzali na skutečné hory a lyžovat je naučily.
Když se děti dozvěděly, že by se výlet na hory mohl uskutečnit, byly velmi nadšené. Poslední dny se nemluví o ničem jiném.
Podařilo se nám získat prostředky na ubytování a dopravu. Postupně sháníme vybavení. Ale stále ještě nemáme dostatek peněz na uhrazení vleků. A proto prosíme, pomozte nám splnit dětem jejich přání. Opravdu si to zaslouží!











