Pamatuji si na dobu, kdy jsem rodiče přemlouvala, abychom se přestěhovali do Nashvillu a já tam mohla být objevena, mohla vydávat svá vlastní CD a koncertovat všude po světě.
Nestalo se, kupodivu, haha, ale co už. Tady taky není špatně.
A tak. Po letech zkoušení, několika koncertech, buskování, psaní, skládání, aranžování, jsem až tady. S konceptem, s celkovou myšlenkou a příběhy v hlavě, se skvělými hudebníky a poprvé s možností nahrávat.
A tak. Budu moc ráda, budete-li jedněmi z těch, kteří nás podpoří třeba koupí jedné z odměn, jelikož právě i díky vám, bych si totiž společně se svou kapelou mohla splnit ten svůj dětský sen a nahrát své první studiové EP.
Děkujeme vám za nás, za vás, všechny!













