Ahoj. Jsem 11.ti letá klisna anglického plnokrevníka. Už od mala jsem bojovnice.
Narodila jsem se do hřebčína který je známý špatnými podmínkami (hřebčín v Křenku).
Můj start nebyl jednoduchý ale naštěstí mě hodní lidé vysvobodili. Hodně jsem zkusila jak dobrého tak špatného. Zaběhla jsem si pár dostihů ale nebyla jsem úplně nejlepší ale nechali si mne. Můj první větší zdravotní boj byla zlomená bodcová kost, ale byli na mě moc hodní. Tak jsem to zvládla. Jako každý koník nějaký škrábance, ale teď přišly větší boje. Léčili mi rakovinu kůže hodně mě to bolelo, ale zvládla jsem to. Paní doktorka mi přišla na žaludeční vředy a ty už taky léčíme, ale léky na vředy samotné vyjdou na 14 tis. ale bohužel mi přišla na rakovinu na plicních vacích. Takový boj jsem ještě nezažila. Páníčci se snaží mi pomoci, ale léčba je nákladná.
Rakovinu kůže jsme řešili před rokem, kdy se nám to podařilo úspěšně zaléčit. 10. 1. 2023 nám paní doktorka diagnostikovala rakovinu plicních vaků. Dala dvě možnosti injekce na zastavení rakoviny a nebo úplné odstranění. A protože paníčci mě mají opravdu rádi zkouší všelijaké možnosti, aby vyšla operace.
Do léčby Deminky už bylo investováno odhadem 100 000,-
