Jsem otec 4 dětí. Starší 3 dcery jsou zdravé, prakticky dospělé a samostatné. Nejmladší dítě je syn Radovan, který trpí poruchou autistického spektra. Tohle jeho postižení se projevilo někdy ve 2 – 3 letech jeho věku a bylo hlavní příčinou rozpadu mého manželství. Dneska mám Ráďu už 10 let svěřeného do mé výhradní péče a starám se o něj tak, jak umím. Není to pro chlapa bez ženy v domácnosti nijak lehké, ale mám ho moc rád. Tahle situace mě přivedla i k tomu, že jsme s dcerou Kateřinou založili nadační fond na podporu rodin s autismem.
Dnes je Ráďovi už 15 let, ale přesto že vůbec nemluví, rozumí jednoduchým věcem, ale není zdaleka schopen samostatné existence. Byl mu diagnostikován 3. stupeň závislosti a navštěvuje speciální školu.











