Dominiček byl do 4 let zdravý a šťastný chlapeček. V létě roku 2021 se v nestřeženém okamžiku stala nehoda, které nemohl nikdo zabránit. Dominiček si stoupl na spodní desku televizního stolku a převrátil na sebe 40ti kilovou starou televizi. Okamžitě byl transportován vrtulníkem do nemocnice v Ostravě, kde mu bylo zjištěno dvojité krvácení do mozku v oblasti pohybového centra. Lékaři nám sdělily že je náš syn momentálně úplně nepohyblivý. Jedinou nadějí bylo, že když budeme s Dominičkem poctivě a pravidelně cvičit, že by se nám mělo podařit rozhýbat pravou stranu těla, ta levá měla zůstat ochrnutá. Několik týdnů jsme se snažily aby se Dominiček naučil znovu jíst, pít, mluvit, hýbat se a chodit. Byly to nejhorší dny, týdny a měsíce v naších životech. Každodenní cvičení a pobyty v lázních Dominičkovi neskutečně pomohly. Momentálně je na tom tak, že chodí i když špatně, mluví, chápe, všemu rozumí, ale ta levá strana těla je hodně oslabená,v levé ručičce chybí jemná i hrubá motorika a nožička na tom není o moc lepší. Letos to budou 2 roky od úrazu a Dominiček už je fyzicky a hlavně psychicky hodně unavený, má výkyvy nálad, často pláče že by chtěl být zase zdravý jako před úrazem. Proto bychom chtěly vyzkoušet delfínoterapií do které vkládáme velikou naději, že to Dominička zase posune kousek dopředu a hlavně že dostane zase chuť a sílu bojovat dál.
