Sebík i letos potřebuje pomoct dostat se za delfíny, kteří mu již tři roky pomáhali a znovu pracovat na pokrocích v terapiích. Delfíni ho uklidnují, lépe po tom spí, díky delfínům se naučil dávat pusu, nepláče u oblíkaní a i když nemluví hlasitě vokalizuje. Tato terapie nám velmi dala a díky nepopsatelné energii a delfíní síle dělá pokroky za které jsme nesmírně vděčni. Bohužel terapie není hrazena a dotovaná a je velmi finančně náročná.









