Čeští tanečníci míří do Los Angeles: Hledáme podporu pro účast na světovém finále
WORLD OF DANCE 2025
S velkou radostí oznamujeme, že naši talentovaní tanečníci dosáhli mimořádného úspěchu a kvalifikovali se na prestižní světové finále soutěže WORLD OF DANCE, které se uskuteční v červenci 2025 v Los Angeles. Tato událost představuje vrchol mezinárodní taneční soutěže a účast našeho týmu je významným úspěchem nejen pro ně samotné, ale i pro celou Českou republiku, kterou budou hrdě reprezentovat.
WORLD OF DANCE je globálně uznávaná taneční soutěž, která přitahuje elitní tanečníky z celého světa. Kvalifikace našeho týmu na tuto soutěž je důkazem jejich mimořádného talentu, tvrdé práce a odhodlání. V Los Angeles budou mít příležitost předvést své umění před mezinárodním publikem a porotou složenou z nejuznávanějších osobností tanečního světa.
Vaše podpora, ať už ve formě přímého finančního příspěvku na letenky a ubytování nebo jiné formy spolupráce, bude klíčová pro úspěch našeho týmu. Každý příspěvek, bez ohledu na jeho výši, nás přiblíží k našemu cíli a umožní našim tanečníkům plně se soustředit na jejich vystoupení.
Věříme, že společnými silami můžeme dosáhnout velkých věcí a ukázat světu, že Česká republika je zemí s bohatou taneční tradicí a vynikajícími umělci. Připojte se k nám na této vzrušující cestě a pomozte nám reprezentovat naši zemi na světové taneční scéně.
Pro více informací můžete kontaktovat: Michal Bezruč – 777 033 953, michald4u@gmail.com – ředitel tanečního studia.
Společně můžeme našim tanečníkům otevřít cestu k hvězdám!
