Zdravím, jmenuji se Václav a je mi 50 let. Už 15 let jsem na invalidním vozíku. Měl jsem nehodu na motorce. Dříve jsem žil aktivní a ničím neomezený život. To vše se změnilo a já se celých 15 let učím žít na vozíku. Denně se setkávám s překážkami, které musím překonávat, ale nic nevzdávám a snažím se žít naplno 🙂.
Vloni před Vánoci jsem měl bohužel autonehodu a přišel jsem o auto, které je pro mě velmi důležité. Bez auta jsem úplně ztracený – v podstatě nemohu skoro nic. Nemohu za rodinou, do obchodu ani k lékaři. Teď jsem závislý na ostatních, a to je pro mě samozřejmě velmi těžké, hlavně psychicky. Rád jsem podnikal výlety a navštěvoval různá zajímavá místa. Touto cestou bych vás rád požádal o pomoc s dofinancováním auta, abych mohl zase naplno žít a fungovat.
