Již před rokem jsme podpořili dvojčata Karolínku a Rozárku, nedonošená, jednovaječná dvojčata s dětskou mozkovou obrnou. Ačkoli prognózy lékařů nejsou optimistické, holčičky ani jejich rodiče se nevzdávají. Rádi bychom je proto znovu podpořili a zaplatili intenzivní neurorehabilitace a hipoterapie, které holčičkám pomáhají nestagnovat a zlepšovat jejich zdravotní stav. O pomoc nás požádal tatínek holčiček, Karel, který pracuje jako manažer jedné z našich kavárem:
"Od minulé sbírky uběhl již rok a holčičky za tu dobu udělaly obrovský kus práce! Díky vám absolvovaly několik intenzivních neurorehabilitací a hiporehabilitačních pobytů. Obě holčičky zlepšily držení těla, posílily trupové svalstvo a více si uvědomují, že mají i druhou ruku, než jen tu, kterou preferují a více používají.
Asi největší změnou pro nás bude nástup do školy. Od září holčičky nastupují do speciální školy, a tak budeme mít doma školačky.
Z hlediska zdravotního stavu se naštěstí nic nezměnilo, nezhoršily se, a to je hlavní."











