Timi se narodil předčasně, měl spoustu potíží s tím spojených.. Rok závislý na výživě nosohltanovou sondou do žaludku, poté zaveden PEG přímo do žaludku. Doteď moc nejí ústy – je potřeba, aby se učil zapojovat celé tělo do objevování všeho, co má kolem, aby postupně dával i ruce do pusy a učil se jíst.. Potřebuje chodit mimo jiné na ergoterapii, jejíž lekce jsou opravdu drahé. Proto chceme touto cestou požádat o pomoc..









