• Dobročinné sbírky
    Pomozte silným příběhům a dobročinným organizacím
    • Dobročinné sbírky
    • Probíhající sbírky
    • Dokončené sbírky
    • O dobročinném crowdfundingu
  • Komerční projekty
    Podpořte dobré nápady a projekty pomocí odměnového crowdfundingu
    • Komerční projekty
    • Probíhající projekty
    • Dokončené projekty
    • O odměnovém crowdfundingu
  • O nás
    • Jak to funguje
    • O nás
  • Přihlášení
  • Začít vybírat
dvtv logoseznam zprávy logočeská televize logonova logoblesk logo
Dobročinné sbírky
  • Jak založit sbírku
  • Probíhající
  • Dokončené
  • Pravidelný dárce
  • Povodně 2024
  • Pomoc Ukrajině
  • O dobročinném crowdfundingu
  • Dobrozvyk
  • Dlouhodobé sbírky
Komerční projekty
  • Jak založit projekt
  • Probíhající
  • Dokončené
  • O odměnovém crowdfundingu
Pro koho tu jsme
  • Neziskové organizace
  • Firmy
Co je Donio
  • Jak to funguje
  • O nás
  • Kariéra
  • Napsali o nás
  • Výroční zpráva
  • Pro média
  • Kontakt
Užitečné odkazy
  • Časté dotazy
  • Blog
  • Porovnání platforem
  • Veřejná sbírka vs. transparentní účet
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Podmínky Donio
  • Prohlášení o přístupnosti
  • Kodex chování Donio
  • Cookies
Mastercard logoVisa logoGoogle Pay logoApple Pay logo

Od září 2024 Donio s.r.o. vlastní Nadace Livesport.

© Donio 2026

cover image
Projekt ukončen

Čtvrt na smrt: Dneska zas nemam strach - Pomůžete nám s vydáním akustické desky?

Vybráno 0 Kčz 65 000 Kč
Čtvrt na smrt: Dneska zas nemam strach - Pomůžete nám s vydáním akustické desky?
Vybráno 0 Kčz 65 000 Kč
47 přispěvatelůCelkem se zapojilo
1 089 KčPrůměrná výše příspěvku
6 600 KčNejvyšší příspěvek
40 dnůVybráno za

Znáte podobný příběh?

Požádejte o podporu veřejnost a získejte finance na rozběh vysnívaného projektu.
Začít vybírat

Znáte podobný příběh?

Požádejte o podporu veřejnost a získejte finance na rozběh vysnívaného projektu.
Začít vybírat
Přispějte 200 Kč a více

Křest alba Dneska zas nemam strach

Přijďte s námi pokřtít nové album do Kaštanu! Akce proběhne 2.11. přibližně od sedmi. Hrajícím kmotrem nového alba bude Kuba Čermák. A dost možná dotáhne celou kapelu...

Získat tuto odměnu
Přispějte 100 Kč a více

Chci vás podpořit jen tak (a dostanu digitální verzi desky)

Jestliže jste si nevybrali z nabízených odměn a přesto chcte podpořit vydání nového alba, tahle možnost je tu pro vás. Strašně si toho vážíme. Děkujeme, že můžeme!

Přesto ovšem neodejdete s prázdnou! Ihned po skončení sbírky vám totiž pošlu nové album v digitální podobě, které je součástí každé odměny.

Získat tuto odměnu
Plátěná taška Čtvrt na smrt
Přispějte 280 Kč a více

Plátěná taška Čtvrt na smrt

Dostali jsme novou várku plátěnek, které vždycky zmizí ukrutným tempem. Na Donio je dáváme v neomezeném množství - kdyžtak je doobjednáme.

Cena je včetně dopravy. Pokud si ji vyzvednete osobně třeba na křtu, bereme to jako dýško. Děkujeme!

Získat tuto odměnu
Honza Vacík & Keishiro Mikawa u vás v obýváku
Přispějte 6 000 Kč a více

Honza Vacík & Keishiro Mikawa u vás v obýváku

Zbývá 1/1

Přijedeme jako duo kytara+cello kamkoli si nás pozvete. Když budete mít ozvučení, můžeme ho využít. Zvládneme to kdyžtak jen tak na sucho.

Pokud to nebude v Ostravě, je cena včetně dopravy. Termín vymyslíme po dohodě aspoň měsíc dopředu.

Zbývá 1/1
Získat tuto odměnu
Přispějte 320 Kč a více

Libovolné CD kapely Čtvrt na smrt

Nové album s největší pravděpodobností fyzicky vyjde pouze vinylu jako limitovaná edice. Pokud fandíte formátu CD a chybí vám nějaké z naší diskografie, můžete si objednat libovolné z trojice:
Držim Ti pěsi, A furt to nestačí, Láska. Vždycky.

Cena je včetně poplatku za Zásilkovnu.

Získat tuto odměnu
Přispějte 650 Kč a více

Vinyl Láska. Vždycky.

Pokud sbíráte vinyly a ještě nemáte naše poslední album, můžete si ho objednat zde. Předáme vám ho osobně na křtu, po Praze, nebo na jiném koncertě. Třeba až s kapelou pojedeme "tam k vám".
Zásilkovnou se je posílat bojíme.

Získat tuto odměnu
Přispějte 600 Kč a více

Trilogie kapelních CD kapely Čtvrt na smrt

Naše tři vydaná studiová alba k sobě krásně ladí. Dohromady 36 písní a více než dvě hodiny hudby si můžete pořídit jako balíček, který vám pošleme s věnováním. Nebo si ho předáme osobně.

Obsahuje: Držím Ti pěsti, A furt to nestačí a Láska. Vždycky.

Získat tuto odměnu
Honza Vacík u vás v obýváku
Přispějte 3 500 Kč a více

Honza Vacík u vás v obýváku

Zbývá 2/3

Přijedu kamkoli si mě pozvete, když budete mít ozvučení, můžu ho využít. Ale zvládnu to kdyžtak jen tak na sucho.

Pokud to nebude v Ostravě, je cena včetně dopravy. Termíny vymyslíme po dohodě aspoň měsíc dopředu.

Zbývá 2/3
Získat tuto odměnu
Triko ve Čtvrt na smrt
Přispějte 500 Kč a více

Triko ve Čtvrt na smrt

Máme kapelní trika a nebojíme se je použít (do sbírky na Donio). Textil nakupujeme v sekáčích a pak na ně dáváme dvojbarevný design metodou sítotisku. Každý kus je tedy originální a vy si můžete sami vybrat, jaký typ, velikost a barvu byste si přáli.

V ceně je doručení přes Zásilkovnu.

Získat tuto odměnu
Přispějte 3 300 Kč a více

Deset hodin nahrávání ve Čtvrt na smrt

Honza se domácímu nahrávání intenzivně věnuje osm let. Z jeho počítače vylezlo přes sto skladeb interpretů různých tvarů a barev. Společně s kapelou produkujeme alba především písničkářům, ale troufneme si do jiných vod.

Svých deset hodin můžete využít libovolně. Něco si u nás nahrát, nechat Honzu něco smíchat, nebo si někoho z nás přizvat jako hosta. A nebo všechno dohromady. Za deset hodin toho stihneme docela dost.

Získat tuto odměnu
Přispějte 10 000 Kč a více

Dneska zas nemam strach

Zbývá 1/1

Pokud máte zálibu nejen v naší hudbě, ale také třeba v odpisech z daní, rádi vás během propagace alba zvěčníme jako hlavního sponzora. O guestlist na křest, nebo libovolný jiný koncert kapely stačí napsat. Zároveň vám věnujeme jeden z limitované edice vinylů a můžete si napsat o tričko, nebo některé ze starších CD.

Láska. Vždycky.

Zbývá 1/1
Získat tuto odměnu
Přispějte 2 300 Kč a více

Limitovaná edice vinylu Dneska zas nemam strach

Zbývá 0/10

Vinyl vyjde v limitované edici. Každé bude ručně pomalované některým ze spřátelených umělců, nebo od nás samotných.

Můžete si tak "omylem" pořídit obraz od akademického malíře
, nebo na opačném pólu mazanici, kterou stvořil Honza vlastní rukou. Víc už jich nebude, stejně tak nebudou CD.

Jsme si vědomi vyšší cenovky, která částečně odpovídá ceně za výrobu při malém nákladu a zároveň slouží jako podpora kapely v samotném nahrávání alba.

Součástí odměny je také vstupenka na křest a libovolné CD z již vydané trilogie "Držim Ti pěsti, A furt to nestačí, Láska. Vždycky.

Zbývá 0/10
Získat tuto odměnu
Zakladatel
Jan Vacík
Datum přidání
21. 8. 2024

Kdo jsme vlastně zač?

Čtvrt na smrt je projekt básníka a hudebníka Honzy Vacíka, který vznikl v roce 2013. Z počátku se opíral o zhudebněné texty Jiřího Charváta a postupem času se přetavil v ryze autorský projekt. Jako kapela funguje od roku 2019. O rok opozději se přidal japonský cellista Keishiro Mikawa, v současné době člen orchestru ND Brno.

Kromě kapelní verze v současnosti vystoupují Honza a Kei jako akustické duo. A v tomhle složení vznikla ve studiu ExAvik nahrávka, kterou následně ve studiu Jámor ve vybraných písních doplnil bubeník Martin Barinec. O mastering se postaral Ondřej Ježek, se kterým kapela spolupracovala také na posledním albu „Láska. Vždycky.“

Proč "Dneska zas nemam strach"?

Naše poslední kapelní album jsme chystali rok a půl. Je vypiplané do posledního detailu a vybírali jsme z více než třiceti skladeb. „Dneska zas nemam strach“ je oproti tomu živě nahraná kompilace písní, které se moc nehodí pro kapelní účely. Jsou to tak trochu odpadlíci, kteří se nashromáždili v průběhu deseti let. Najdete tam tak několik zbrusu nových skladeb, ale také texty, které Honza zhudebnil před deseti lety.

A protože jsme album nahráli s Keishirem společně a často jsme používali hned první verzi, jsou tam chyby. Pro muzikanta je složité si říct, že „je hotovo“. Pořád by se v tom pitval a nikdy to nebude dost dobré. „Dneska zas nemam strach“ je zároveň verš z jedné z nových skladeb, ale také skvěle vystihuje rozhodnutí album vydat tak, jak je. Plné života, atmosféry…a chyb.

Křest alba proběhne 2. 11. v klubu Kaštan.

Poslechněte si ukázky z chystané desky:

Prosím povolte marketingové cookies, abychom vám mohli video zobrazit.

Na co použijeme vybrané peníze?

Jak jistě víte, nahrávání v dobrém studiu něco stojí. My jsme strávili dva dny u Pavla Broma v Klatovském ExAviku a den u Ondry Ježka v Jámoru. Tito dva úžasňáci se podělili o mix a Ondra pak ještě zařídil mastering. Necelá polovina vybrané částky tak poputuje na splnění závazků, které k nim máme.

Podobně velkou část nákladů znamená vydání na vinylu. Tentokrát jsme se rozhodli jít cestou limitované série. Obálku ručně namalují spřátelení grafici, malíři a kreslíři. Každý kus tak bude originál opatřený ručním číslováním a podpisem od Honzy. V takhle malém nákladu je cena za kus vysoká, ale věříme, že o to větší přidanou hodnotu budou tahle LPíčka mít.

Zbytek částky pak spolkne plnění závazků vůči vám, kteří se nás rozhodnete podpořit. Bez přímé podpory vás, co chodíte na koncerty a posloucháte nás, bychom se neobešli. Příjmy ze streamingových služeb jsou směšné, z koncertů poplatíme zkušebnu, cesťáky a občerstvení, ale moc toho neušetříme.

Díky možnosti vybrat prostředky napřímo ale můžeme pokračovat v tvorbě a nahrávání dalších a dalších písní.

Děkujeme vám za to!

Pomozte na svět hezkému projektu

Předáváme 100 % vybrané částky. Nebereme si žádné provize ani poplatky.

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Přispějte 200 Kč a více

Křest alba Dneska zas nemam strach

Přijďte s námi pokřtít nové album do Kaštanu! Akce proběhne 2.11. přibližně od sedmi. Hrajícím kmotrem nového alba bude Kuba Čermák. A dost možná dotáhne celou kapelu...

Získat tuto odměnu
Přispějte 100 Kč a více

Chci vás podpořit jen tak (a dostanu digitální verzi desky)

Jestliže jste si nevybrali z nabízených odměn a přesto chcte podpořit vydání nového alba, tahle možnost je tu pro vás. Strašně si toho vážíme. Děkujeme, že můžeme!

Přesto ovšem neodejdete s prázdnou! Ihned po skončení sbírky vám totiž pošlu nové album v digitální podobě, které je součástí každé odměny.

Získat tuto odměnu
Plátěná taška Čtvrt na smrt
Přispějte 280 Kč a více

Plátěná taška Čtvrt na smrt

Dostali jsme novou várku plátěnek, které vždycky zmizí ukrutným tempem. Na Donio je dáváme v neomezeném množství - kdyžtak je doobjednáme.

Cena je včetně dopravy. Pokud si ji vyzvednete osobně třeba na křtu, bereme to jako dýško. Děkujeme!

Získat tuto odměnu
Honza Vacík & Keishiro Mikawa u vás v obýváku
Přispějte 6 000 Kč a více

Honza Vacík & Keishiro Mikawa u vás v obýváku

Zbývá 1/1

Přijedeme jako duo kytara+cello kamkoli si nás pozvete. Když budete mít ozvučení, můžeme ho využít. Zvládneme to kdyžtak jen tak na sucho.

Pokud to nebude v Ostravě, je cena včetně dopravy. Termín vymyslíme po dohodě aspoň měsíc dopředu.

Zbývá 1/1
Získat tuto odměnu
Přispějte 320 Kč a více

Libovolné CD kapely Čtvrt na smrt

Nové album s největší pravděpodobností fyzicky vyjde pouze vinylu jako limitovaná edice. Pokud fandíte formátu CD a chybí vám nějaké z naší diskografie, můžete si objednat libovolné z trojice:
Držim Ti pěsi, A furt to nestačí, Láska. Vždycky.

Cena je včetně poplatku za Zásilkovnu.

Získat tuto odměnu
Přispějte 650 Kč a více

Vinyl Láska. Vždycky.

Pokud sbíráte vinyly a ještě nemáte naše poslední album, můžete si ho objednat zde. Předáme vám ho osobně na křtu, po Praze, nebo na jiném koncertě. Třeba až s kapelou pojedeme "tam k vám".
Zásilkovnou se je posílat bojíme.

Získat tuto odměnu
Přispějte 600 Kč a více

Trilogie kapelních CD kapely Čtvrt na smrt

Naše tři vydaná studiová alba k sobě krásně ladí. Dohromady 36 písní a více než dvě hodiny hudby si můžete pořídit jako balíček, který vám pošleme s věnováním. Nebo si ho předáme osobně.

Obsahuje: Držím Ti pěsti, A furt to nestačí a Láska. Vždycky.

Získat tuto odměnu
Honza Vacík u vás v obýváku
Přispějte 3 500 Kč a více

Honza Vacík u vás v obýváku

Zbývá 2/3

Přijedu kamkoli si mě pozvete, když budete mít ozvučení, můžu ho využít. Ale zvládnu to kdyžtak jen tak na sucho.

Pokud to nebude v Ostravě, je cena včetně dopravy. Termíny vymyslíme po dohodě aspoň měsíc dopředu.

Zbývá 2/3
Získat tuto odměnu
Triko ve Čtvrt na smrt
Přispějte 500 Kč a více

Triko ve Čtvrt na smrt

Máme kapelní trika a nebojíme se je použít (do sbírky na Donio). Textil nakupujeme v sekáčích a pak na ně dáváme dvojbarevný design metodou sítotisku. Každý kus je tedy originální a vy si můžete sami vybrat, jaký typ, velikost a barvu byste si přáli.

V ceně je doručení přes Zásilkovnu.

Získat tuto odměnu
Přispějte 3 300 Kč a více

Deset hodin nahrávání ve Čtvrt na smrt

Honza se domácímu nahrávání intenzivně věnuje osm let. Z jeho počítače vylezlo přes sto skladeb interpretů různých tvarů a barev. Společně s kapelou produkujeme alba především písničkářům, ale troufneme si do jiných vod.

Svých deset hodin můžete využít libovolně. Něco si u nás nahrát, nechat Honzu něco smíchat, nebo si někoho z nás přizvat jako hosta. A nebo všechno dohromady. Za deset hodin toho stihneme docela dost.

Získat tuto odměnu
Přispějte 10 000 Kč a více

Dneska zas nemam strach

Zbývá 1/1

Pokud máte zálibu nejen v naší hudbě, ale také třeba v odpisech z daní, rádi vás během propagace alba zvěčníme jako hlavního sponzora. O guestlist na křest, nebo libovolný jiný koncert kapely stačí napsat. Zároveň vám věnujeme jeden z limitované edice vinylů a můžete si napsat o tričko, nebo některé ze starších CD.

Láska. Vždycky.

Zbývá 1/1
Získat tuto odměnu
Přispějte 2 300 Kč a více

Limitovaná edice vinylu Dneska zas nemam strach

Zbývá 0/10

Vinyl vyjde v limitované edici. Každé bude ručně pomalované některým ze spřátelených umělců, nebo od nás samotných.

Můžete si tak "omylem" pořídit obraz od akademického malíře
, nebo na opačném pólu mazanici, kterou stvořil Honza vlastní rukou. Víc už jich nebude, stejně tak nebudou CD.

Jsme si vědomi vyšší cenovky, která částečně odpovídá ceně za výrobu při malém nákladu a zároveň slouží jako podpora kapely v samotném nahrávání alba.

Součástí odměny je také vstupenka na křest a libovolné CD z již vydané trilogie "Držim Ti pěsti, A furt to nestačí, Láska. Vždycky.

Zbývá 0/10
Získat tuto odměnu
Podporujete projekty, které mění nápady ve skutečnost a dělají svět lepším.
Podpora projektu se vám vrátí - v podobě odměny nebo dobrého pocitu.

Vyberte si odměnu

Přispějte 200 Kč a více

Křest alba Dneska zas nemam strach

Přijďte s námi pokřtít nové album do Kaštanu! Akce proběhne 2.11. přibližně od sedmi. Hrajícím kmotrem nového alba bude Kuba Čermák. A dost možná dotáhne celou kapelu...

Získat tuto odměnu
Přispějte 100 Kč a více

Chci vás podpořit jen tak (a dostanu digitální verzi desky)

Jestliže jste si nevybrali z nabízených odměn a přesto chcte podpořit vydání nového alba, tahle možnost je tu pro vás. Strašně si toho vážíme. Děkujeme, že můžeme!

Přesto ovšem neodejdete s prázdnou! Ihned po skončení sbírky vám totiž pošlu nové album v digitální podobě, které je součástí každé odměny.

Získat tuto odměnu
Plátěná taška Čtvrt na smrt
Přispějte 280 Kč a více

Plátěná taška Čtvrt na smrt

Dostali jsme novou várku plátěnek, které vždycky zmizí ukrutným tempem. Na Donio je dáváme v neomezeném množství - kdyžtak je doobjednáme.

Cena je včetně dopravy. Pokud si ji vyzvednete osobně třeba na křtu, bereme to jako dýško. Děkujeme!

Získat tuto odměnu
Honza Vacík & Keishiro Mikawa u vás v obýváku
Přispějte 6 000 Kč a více

Honza Vacík & Keishiro Mikawa u vás v obýváku

Zbývá 1/1

Přijedeme jako duo kytara+cello kamkoli si nás pozvete. Když budete mít ozvučení, můžeme ho využít. Zvládneme to kdyžtak jen tak na sucho.

Pokud to nebude v Ostravě, je cena včetně dopravy. Termín vymyslíme po dohodě aspoň měsíc dopředu.

Zbývá 1/1
Získat tuto odměnu
Přispějte 320 Kč a více

Libovolné CD kapely Čtvrt na smrt

Nové album s největší pravděpodobností fyzicky vyjde pouze vinylu jako limitovaná edice. Pokud fandíte formátu CD a chybí vám nějaké z naší diskografie, můžete si objednat libovolné z trojice:
Držim Ti pěsi, A furt to nestačí, Láska. Vždycky.

Cena je včetně poplatku za Zásilkovnu.

Získat tuto odměnu
Přispějte 650 Kč a více

Vinyl Láska. Vždycky.

Pokud sbíráte vinyly a ještě nemáte naše poslední album, můžete si ho objednat zde. Předáme vám ho osobně na křtu, po Praze, nebo na jiném koncertě. Třeba až s kapelou pojedeme "tam k vám".
Zásilkovnou se je posílat bojíme.

Získat tuto odměnu
Přispějte 600 Kč a více

Trilogie kapelních CD kapely Čtvrt na smrt

Naše tři vydaná studiová alba k sobě krásně ladí. Dohromady 36 písní a více než dvě hodiny hudby si můžete pořídit jako balíček, který vám pošleme s věnováním. Nebo si ho předáme osobně.

Obsahuje: Držím Ti pěsti, A furt to nestačí a Láska. Vždycky.

Získat tuto odměnu
Honza Vacík u vás v obýváku
Přispějte 3 500 Kč a více

Honza Vacík u vás v obýváku

Zbývá 2/3

Přijedu kamkoli si mě pozvete, když budete mít ozvučení, můžu ho využít. Ale zvládnu to kdyžtak jen tak na sucho.

Pokud to nebude v Ostravě, je cena včetně dopravy. Termíny vymyslíme po dohodě aspoň měsíc dopředu.

Zbývá 2/3
Získat tuto odměnu
Triko ve Čtvrt na smrt
Přispějte 500 Kč a více

Triko ve Čtvrt na smrt

Máme kapelní trika a nebojíme se je použít (do sbírky na Donio). Textil nakupujeme v sekáčích a pak na ně dáváme dvojbarevný design metodou sítotisku. Každý kus je tedy originální a vy si můžete sami vybrat, jaký typ, velikost a barvu byste si přáli.

V ceně je doručení přes Zásilkovnu.

Získat tuto odměnu
Přispějte 3 300 Kč a více

Deset hodin nahrávání ve Čtvrt na smrt

Honza se domácímu nahrávání intenzivně věnuje osm let. Z jeho počítače vylezlo přes sto skladeb interpretů různých tvarů a barev. Společně s kapelou produkujeme alba především písničkářům, ale troufneme si do jiných vod.

Svých deset hodin můžete využít libovolně. Něco si u nás nahrát, nechat Honzu něco smíchat, nebo si někoho z nás přizvat jako hosta. A nebo všechno dohromady. Za deset hodin toho stihneme docela dost.

Získat tuto odměnu
Přispějte 10 000 Kč a více

Dneska zas nemam strach

Zbývá 1/1

Pokud máte zálibu nejen v naší hudbě, ale také třeba v odpisech z daní, rádi vás během propagace alba zvěčníme jako hlavního sponzora. O guestlist na křest, nebo libovolný jiný koncert kapely stačí napsat. Zároveň vám věnujeme jeden z limitované edice vinylů a můžete si napsat o tričko, nebo některé ze starších CD.

Láska. Vždycky.

Zbývá 1/1
Získat tuto odměnu
Přispějte 2 300 Kč a více

Limitovaná edice vinylu Dneska zas nemam strach

Zbývá 0/10

Vinyl vyjde v limitované edici. Každé bude ručně pomalované některým ze spřátelených umělců, nebo od nás samotných.

Můžete si tak "omylem" pořídit obraz od akademického malíře
, nebo na opačném pólu mazanici, kterou stvořil Honza vlastní rukou. Víc už jich nebude, stejně tak nebudou CD.

Jsme si vědomi vyšší cenovky, která částečně odpovídá ceně za výrobu při malém nákladu a zároveň slouží jako podpora kapely v samotném nahrávání alba.

Součástí odměny je také vstupenka na křest a libovolné CD z již vydané trilogie "Držim Ti pěsti, A furt to nestačí, Láska. Vždycky.

Zbývá 0/10
Získat tuto odměnu

Tato sbírka je součástí tématu Mezinárodní den hudby.

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Populární projekty

Podpořte schody do Davle

Podpořte schody do Davle

Vybráno 123 105 Kčz 700 000 Kč
17 %
Končí za 6 dnů
Kroniky beskydských draků: Kniha, která mění čtení v dobrodružství

Kroniky beskydských draků: Kniha, která mění čtení v dobrodružství

Vybráno 1 976 169 Kčz 320 000 Kč
617 %
Končí za 2 dny
Pomozte Tramtarii vyrůst

Pomozte Tramtarii vyrůst

Vybráno 657 760 Kčz 1 800 000 Kč
36 %
Vydejme společně Deník cesty do pravěku!

Vydejme společně Deník cesty do pravěku!

Vybráno 588 936 Kčz 1 000 000 Kč
58 %
Nová
Dostaňte s námi do škol program Antikoncepce, fungování těla a vztahy

Dostaňte s námi do škol program Antikoncepce, fungování těla a vztahy

Vybráno 15 800 Kčz 175 000 Kč
9 %
Podpořte vydání knihy Pavla Barši o tom, jak zabránit šíření antisemitismu

Podpořte vydání knihy Pavla Barši o tom, jak zabránit šíření antisemitismu

Vybráno 113 530 Kčz 200 000 Kč
56 %
Memoriál Vlastimila Harapese

Memoriál Vlastimila Harapese

Vybráno 183 947 Kčz 450 000 Kč
40 %
Principiální neurčitost. Získejte detektivku a knihu o kvantových počítačích!

Principiální neurčitost. Získejte detektivku a knihu o kvantových počítačích!

Vybráno 65 535 Kčz 150 000 Kč
43 %

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat