Jmenuji se Coudy a jsem maďarský ohař. Ještě mi není ani rok a už jsem zažil mnoho trápení. Původní majitelé mě odložili do útulku, kde jsem zažil stres a strach a teď mám navíc veliké bolesti,jako hodně nemocný a starý pes, mám totiž Dysplazii obou kyčlí v takovém stadiu, že mi od bolesti pomůže už jen drahá operace.
Moc rád bych běhal a skákal jako ostatní štěňata, ale nemůžu. Panička, která se mě naštěstí ujala mi teď platí drahé rehabilitace a masáže, cvičení a připravuje mě na náročnou operaci. Věřím, že se jí dočkám a budu zase veselý pes.











