21. 6. 2025 15:51
Zdravíme,
rádi bychom Vám ještě jednou moc poděkovali za všechnu Vaší podporu.
Nejen, že jsme díky Vám film vůbec natočili, ale mohli jsme si dovolit i lepší techniku, lepší lokace a my věříme, že výsledek tomu odpovídá.
Na premiéře, která se konala v rámci festivalu studentských filmů, jsme získali hlavní cenu, za nejlepší film. A to je něco, v co jsme na začátku projektu ani nedoufali. ❤️️
Vše, co jste si na Doniu zakoupili, se k Vám budeme snažit co nejdříve dostat v následujícím měsíci, po skončení Donia. Je toho opravdu hodně a budeme dělat maximum pro to, aby se k Vám vše dostalo. Ale kdyby nám to trvalo podezřele dlouho, určitě se nám ozvěte (machondra2003@gmail.com).
Spousta z Vás se nás ptá, kdy bude možné film vidět. Vy, co jste si zakoupili digitální kopii, jí dostanete co nejdříve a budete se moci na náš film podívat už velice brzy.
Pro ostatní, ještě prosíme o trpělivost. Vzhledem k úspěchu našeho filmu na studentském festivalu bychom se rádi s filmem podívali i na jiné filmové festivaly v následujícím roce. Poté film zveřejníme zdarma.
Ještě jednou Vám tímto moc děkujeme za veškerou podporu!
Ondra, Klára, Matěj, Petr a Vojta a naši skvělí herci 🎥❤️
