Jmenuji se Zdeněk Ferko. Jsem tatínek Nicollase který se narodil se stoprocentní ztrátou sluchu oboustranně. Jsme rok a půl po implantaci Cochlearu kde samotná operace byla s komplikacemi Nicméně z 1 operace byli hned tři. Teď se nám daří. Rozvíjet smysl a řeč malého . Řeč poslední týden je špatná porouchala se nám cívka která je něco jako vysílač zvuku do přístroje který nosí malý na hlavičce. Totiž teď malý slyší částečná slova pískání a šumění. Učení je obtížné. Rádi bychom vás požádali o pomoc, přístroj cochlear nehradí pojišťovna. S přístrojem cochlar se chodí měsíčně na nastavování jelikož cívka vypověděla službu a nepracuje jak má tak se přístroj cochlar nedá nastavit. Totiž jsme na pořád stejné úrovni Rádi bychom vás požádali o pomoc děkujeme s pozdravem Zdeněk Ferko











