Jsem maminka dvou dcer a žiji sama. Již v minulosti jsem byla samoživitelkou, ale měla jsem zaměstnání a společně s alimenty od otce první dcery a plnou výplatou, bylo vše jednodušší. Bohužel jsem neplánovaně otěhotněla a otec druhé dcery je mi bohužel neznámý. V současné době mám pouze rodičovský příspěvek a soc. dávky, plus alimenty pro první dceru. Na brýle a čističku vzduchu mi však finance nezbývají. Starší dcera má astma a obě dcery mají alergie, dle pediatričky by jim čistička vzduchu ve zdravotním stavu velmi ulehčila. Ráda bych touto sbírkou získala dioptrické brýle které potřebuji na každodenní použití. Pojišťovna mi nepřidá žádný příspěvek ani na brýle ani na čističku.