Jelikož maminka je se mnou po celou dobu doma, mám dva starší brášky 6 a 10 let a tatínek s maminkou nedají dohromady tolik peněz najednou. Žádám Vás o finanční pomoc při zakoupení chodítka od firmy Reha, které jsem si mohla v pohodlí domova vyzkoušet, krásně jsem v něm stála a moc se mi v něm líbilo a je to pomůcka, která mi může hodně pomoci jak se stabilitou, držením těla, vnímáním vlastního těla, tak ale i s chutí dokázat ještě víc…a třeba jednou sama stát na vlastních nohou a co by bylo nejkrásnější…rozchodit se
V případě, že by se vybrala částka vyšší, než je cílová…Rodina by tuto finanční pomoc použila na rehabilitace, na které jezdím jednou týdně, které máme hodinu od nás, na každodenní dopravu do školky, kterou taktéž nemáme v okolí bydliště, na nákup potřebných věcí do Janských léčebných lázní, které nás za chvilku čekají, na další rehabilitační pomůcky nebo opravy našeho automobilu, které tak často využíváme…a ortopedické botičky, které budu do chodítka taktéž potřebovat,…Každá korunka, která bude navíc, velmi pomůže…
Nemluvím, jen žvatlám a to ještě jen, když sama chci…Ale za sebe i za svou rodinu už teď Vám DĚKUJI!